ZAPRASZAMY NA XI POLISH BIKE WEEK KARPACZ 2018 /3-5 sierpnia/.
Wraz z jubileuszem imprezy świętować będziemy XV-lecie autoryzowanego dealera Harley-Davidson Appaloosa Wrocław oraz XV-lecie Wrocław Chapter Poland Harley Owners Group, największej na świecie organizacji zrzeszającej właścicieli motocykli Harley-Davidson. Z tej okazji każdy kto odwiedzi Polish Bike Week stanie przed szansą wygrania w konkursie głównym nowego motocykla Harley-Davidson Sportster na własność. XV-lecie Appaloosy i WChP H.O.G. uświetni koncert patrona III- ego Ikony Rocka Festival zespołu PERFECT z Grzegorzem Markowskim na czele.
Ponadto tradycyjnie już w programie wiele atrakcji takich jak: jazdy testowymi motocyklami Harley-Davidson, Wielka Parada Motocykli, VIII odsłona tablic w Alei Entuzjastów Harley-Davidson, VI Mistrzostwa Polski Motocyklistów w Wolnej Jeździe, III Festival Ikony Rocka, i innych atrakcji tak dużo, że nie będziecie mieli czasu na nic, a wspomnienia z X Polish Bike Week pozostaną na lata. Chcemy aby tegoroczna impreza miała wymiar rodzinny, przyjeżdżajcie na cały tydzień, z dziećmi którym zapewnimy opiekę i specjalne atrakcje.
Każdy kto żyje Harley-Davidsonem tego nie odpuści, a my zapraszamy wszystkich Entuzjastów, bo impreza tradycyjnie dla wszystkich otwarta i darmowa.

więcej informacji